Return to site

Popularność chatbotów w branży marketingowej

Marketing to taka branży, w której nieustanny rozwój rozwiązań lub wdrażanie nowych pomysłów to podstawa dlatego co chwilę słyszeć można na temat stosowania nowoczesnych metod niezbędnych do celów prawidłowej reklamy.

By interakcja z użytkownikami była na zadowalającym poziomie warto zastanowić się nad zastosowaniem chatbotów, które ostatnio zyskały ogromną popularność. Chatboty mają za zadanie prowadzić konwersację z użytkownikami w taki sposób by odbiorcy myśleli, że rozmawiają z prawdziwym użytkownikiem, a nie z robotem.

Z tego co przeczytać można na stronie internetowej https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/detektyw-first-name-na-tropie,121.html wdrożenie takiego chatbota już pierwszego dnia zgromadziło aż 250 użytkowników do wykonania prawidłowej interakcji. Co ciekawe żadna akcja promocyjna konkursu wykorzystująca chatbota nie była realizowana. Użytkownicy sami przesyłali sobie zadanie konkursowe, dzięki czemu coraz większa liczba odbiorców dokonywała interakcji z chatbotem.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly