Return to site

Urlopy w firmie i ich zarządzanie

Ilość wniosków urlopowych w każdym przedsiębiorstwie w okresie wakacyjnym jest bardzo duża. Oczywiście wiele zależy od wielkości danej organizacji, jednakże tak czy siak wiele obowiązków spada na dział kadr. Dodatkowo przełożeni danych pracowników pracujący w różnych działach również muszą wcześniej zaakceptować dany wniosek.

Na wszystko potrzeba czasu, którego i tak brakuje. Dodatkowym problemem jest to, że niektóre przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na przerwę na danym stanowisku pracy i wtedy niezbędna jest organizacja zastępstw. To kolejne utrudnienie, które warto wziąć pod uwagę.

Na szczęście na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/aplikacja-urlopy-czyli-szybkie-i-sprawne-zarzadzanie-urlopami,123.html znaleźć można specjalną aplikację „Urlopy”, która wchodzi w skład platformy Logito.

Dzięki niej planowanie oraz kontrola nieobecności pracowników nie będzie stanowiła już jakiegokolwiek problemu, gdyż cała procedura nie wymaga jakichkolwiek formalności, gdyż wszystko realizowane jest online.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly